Czego można oczekiwać od Tetherball zestawów

Czego można oczekiwać od Tetherball zestawów

Tetherball jest idealnym sportem dla rodziny jasne i słoneczne wakacje. Ale trzeba uzyskać ciężki sprzęt obowiązek Tetherball jak standardowy 10 stóp wysokości i 12 cali łańcucha pokrytego cynkiem, który jest przyłączony na szczycie słupa. Łańcuch musi być łatwy do zamocowania i piłka musi być usunięty, gdy jest on stoi na poziomie gruntu. Cała ta jednostka jest wykonana z tego samego pop nad do tej strony silnego 2 ad 3/8 z ocynkowanej stalowej rury sprawia, że ​​sprzęt Tetherball bardzo wytrzymałe i długotrwałe i chroni go przed korozją. To maszyny budowlane obowiązkiem jest po prostu idealnym rozwiązaniem dla domów, szkół i innych publicznych placów zabaw.

Tetherball jest jednym z najnowszych sportowych

Tetherball jest jednym z najnowszych sportowych, które jest łowienie na nim Ameryce i duże. Jest to pojedynczy gracz sportu podobnie jak tenis. Punktem gry jest zdobycie piłki owinięty wokół metalowego słupa. Ilość graczy w czasie dwa i obaj gracze stoją naprzeciw siebie i odtwarzać przed drugą. Dziedziną Tetherball meczu jest Zasadniczo, 16 stóp okrągły obszar z biegunem 10 stóp wykonany przejdź do strony z metalu umieszczonego w środku. Każdy z graczy uderzyć piłkę z własnego położenia. Sztuczka polega na tym, że jeden gracz musi uderzyć piłkę w taki sposób, że przechodzi do ruchu wskazówek zegara, a drugi gracz musi dokonać piłka idź w lewo.

Jest to jedna z najfajniejszych gier szkolnych teraz

Jest to jedna z najfajniejszych gier szkolnych teraz. To jest świeże i nowe i coś wypróbować. Sprzęt nie jest tak drogie, więc to nie zaszkodzi jej utworzeniu. Zasady gry nie są tak surowe, albo. Właściwie jest to kwestia umowy między graczami, aby zdecydować, co jest podstawowe zasady peryferyjne. Łamanie zasad jak na razie nie obejmują złapanie obracającego piłkę, dotykając liny w miejscu trzymając piłkę, uderzając piłkę dwa razy i uderzania piłki.

Jeśli dwóch graczy w Tetherball zespołu popełnić żadnego naruszenia w tym samym czasie, muszą wykonać biegun spadek w mur. Słup kropla jest w zasadzie z dwóch graczy umieszczenie każdego z nich rękę na piłkę i trzymając go trzy stopy od bieguna, która jest wyższa bezpośrednio granica demarkacji końce stronie każdego gracza. Gdy piłka została wydana i uderza w słup, każdy z dwóch graczy mój związek może uderzyć w słup i Tetherball zespół może kontynuować gry ..

Spróbuj Tetherball zestawy oglądając filmy na youtube

Spróbuj Tetherball zestawy oglądając filmy na youtube, który ustawia ocena Tetherball i istnieje wiele z nich. Upewnij się, że Polak jest ciężki obowiązek, kliknij odniesienie ponieważ będzie musiał wytrzymać dużo szarpnięć i ciągnąc na łańcuchu trzyma piłkę. Jeśli to nie jest wystarczająco wytrzymałe, to rozpadnie i może mieć szansę się rozpadać i zranić graczy i tych, stojącego obok niego. To może być śmiertelne też która jest wyższa bezpośrednio granica demarkacji końce stronie każdego gracza. Gdy piłka została wydana i uderza w słup, każdy z dwóch graczy mój związek może uderzyć w słup i Tetherball zespół może kontynuować gry!człowiek silnika

Jeśli szukasz sprzętu Tetherball dla Tetherball zespołu utworzenia w domu lub na boisku szkolnym, upewnij się zdobyć coś, co jest bardzo trwałe i ma wystarczająco dużo siły, by wspierać nerwowe ruchy kuli i łańcucha. Gra jest bardzo przyjemna i może stać się kolejnym wielkim rzeczą w sporcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *